pondělí 10. dubna 2017

Vzkaz & Ragnarok (trailer)

Měla jsem v poslední době napilno; dokonce jsem chvilku zvažovala, že bych sem tohle hodila coby kulturní okénko. Ale zase taková bestie nejsem.

Velvyslanec bude! Za chvilku!

Děkuju vám za komentáře, trpělivost, lásku - jako vždycky. Víte, že vás miluju.

P. S.: Loki má dvě vteřinové (možná dvouvteřinové) scény, ale stojí za to.("Yeeees! We know each other! He's a friend from work!")

Pro dobro nás všech doufám, že to bude dávat smysl. Vypadá to krásně akčně, možná budu mít štěstí a nebude tam Země (ne, že bych proti smrtelníkům něco měla), tedy alespoň ne tak moc jako v předchozích dílech. Midgardské scény tam nejspíš budou, co si budeme povídat - proč by bráchové jinak byli na fotkách v civilu?

Měla bych to rozebrat víc, kruci, vyloženě si to o poznámky koleduje, ale néni čas, néni čas!

Trailer je tedy shlédnut (i když jen dvakrát), má blogerská povinnost je jakože taky na pár hodin splněná, a já se zase loučím.

5 komentářů:

 1. No toto, já sem přijdu a ono nic? Jsi už horší jak já! Jenže já mám Dobré Výmluvy. :-P Trailer je ovšem boží, jen tedy z toho hihňání u toho už bych vážně potřebovala vyrůst. Jen doufám, že to nebude všechno shrnuto před úvodními titulky :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Jo moment, až teď jsem si všimla, že je Loki i na konci! Muhahá, to vypadá nadějněji, než jsem doufala :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lze z hihňání vůbec vyrůst, nebo se vůbec nesnažíš? :D
   Loki na konci způsobně sedí a divže si nehryže nehty. To vypadá nadějně, ale mám pocit, že tvůrci moc dobře vědí, na koho všichni čekáme, a schválně napínají. Ach jo. Už si ani nevzpomínám, jestli jsem vůbec byla spokojená s tím předchozím filmem... :D

   Vymazat
  2. A byl-li kdo vůbec spokojený s jakým filmem, nebo jenom úpíme, co nám s těmi sympaťáky provádí za hrozné věci? :-D

   Vymazat
  3. Nejsem tak hanebná, abych to popřela. :D

   Vymazat