čtvrtek 8. srpna 2013

Thor 2: The Dark World - nový trailer! (+ TUMBLR)

Zdravím vás z nesnesitelně vyhřátého pokoje. Abych to zkrátila, důvodem tohoto článku je má včerejší únavná a poněkud hysterická reakce na jedno jediné video. Asi šestkrát jsem si pustila nový trailer k Thorovi 2. A dneska jenom jednou, to jsem si hrála na normálního člověka, který to vidí poprvé a naposled.

Vy, kdož jste tací hříšníci a dosud jste trailer neviděli, stačí se podívat teď a na rozdíl ode mne předstírat, že ho rozhodně poprvé nevidíte.Jak každý realista a fanda mohl tušit (jen já to věděla!), tumblr se zahltil novými gify, obrázky, komiksy... a já jen mlsně čekám na nové povídky. ^.^

Kdyby vás čirou náhodou zajímalo, jak jsem reagovala (přestože jsem byla připravena), tak vám sem hodím odkaz, kde jsem své pocity vyjádřila tak jasně, jak jsem v tu chvíli jen mohla. 

Yo, já mám taky Tumblr!  Tak se zjevte, dáme řeč. Popřípadě společné fanouškovské a mimořádně euforické ječení, které může zahrnovat i mlácení hlavou do stolu.

Kdo by nemlátil do něčeho hlavou, když sleduje oblíbeného záporáka, jak dostane facku a nahodí ten typický úsměv alá "vraždil bych", nebo si uvědomí, že všichni, kteří mu (už jen v traileru) vyhrožovali smrtí, nejsou Lokim bráni kdovíjak vážně. Vlastně vůbec. Tak to má být. Tak to je!

Držte mě někdo.


1 komentář:

  1. Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama :-D Ale ne, určitě jsem ho neviděla víkrát, než... ehm ehm ehm... Ale že tam teda vodí chudáka Lokiho v poutech, to je od Thora velmi nezdvořilé, obludy mu to zaplať.

    OdpovědětVymazat